Sustav za predbilježbu prostorija
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Sij
Vel
Ožu
Tra
Svi
Lip
Srp
Kol
Ruj
Lis
Stu
Pro
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
2026
2027
2028
2029
Pomoć
Prostorije
Izvješća
Traži:
Nepoznat korisnik
Lokacije
Čakovec - Mala dvorana
Čakovec - Zgrada 1
Čakovec - Zgrada 2
Petrinja - OŠ D. Tadijanovića
Službena vozila
Zagreb - 01 OŠ Izidor Kršnjavi
Zagreb - 02 OŠ Cvjetno
Zagreb - 03 OŠ D. Trstenjaka
Zagreb - 04 OŠ Trnjanska
Zagreb - 05 OŠ Grigora Viteza
Zagreb - 06 SC Sava
Zagreb - 07 Kinez. dvorana
Zagreb - 08 FRA3 Dubrava
Zagreb - 09 OŠ Julija Klovića
Zagreb - 10 Sveučilište
Zagreb - Doktorski studij
Zagreb - Metodika
Zagreb - Strojarska
Zagreb - Zagrepčanka
Zagreb - Zgrada sindikata
Zagreb - Zoom
Svibanj 2023
Pon
Uto
Sri
Čet
Pet
Sub
Ned
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Lipanj 2023
Pon
Uto
Sri
Čet
Pet
Sub
Ned
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Srpanj 2023
Pon
Uto
Sri
Čet
Pet
Sub
Ned
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Lipanj 2023 - Zagreb - 07 Kinez. dvorana - UF26
<< Idi na mjesec prije
Idi na ovaj mjesec
Idi na mjesec poslije >>
Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
18:30~19:15 Škola i obitelj - izv - Klasnić
13
10:00~12:00 Vrandečić - ispiti
13:00~13:45 Petričević Ema - nastupno predavanje
13:45~14:30 Prevencija kolokvij_Petričević
18:30~19:30 Škola i obitelj (predrok) - izv - Klasnić
14
15
13:30~15:00 Cergol - Lingvistika
17:00~19:00 Sastanak studentskog zbora
16
09:30~12:35 Zergollern-Miletić - ispiti
16:15~17:50 Goran Brkić
17
18
19
08:00~08:45 HRVATSKA DJEČJA KNJIŽEVNOST
09:00~10:00 Školski propisi i dokumentacija_ispit
10:00~12:00 HRVATSKA DJEČJA KNJIŽEVNOST
12:00~15:00 Zergollern-Miletić - ispiti
15:00~17:00 Pažur ispitni rok
17:00~18:25 Golik- završni ispiti
18:30~19:15 Škola i obitelj - izv - Klasnić
20
08:00~09:30 Ispit - Nastavni kurikulum - Klasnić
09:30~12:00 Horvat
12:00~15:00 ispiti- Golik
15:00~16:00 Cergol ispit
16:00~17:00 Horvat
17:00~18:00 Pismeni ispiti - izv - Pavin Ivanec
21
08:00~13:00 Glasnović - ispiti
17:00~18:00 Đuranović - Ispit
22
23
24
25
26
08:00~11:00 HRVATSKA DJEČJA KNJIŽEVNOST
11:00~15:00 Zergollern-Miletić - ispiti
15:05~15:50 Mikulec_Uvod u metodiku EJ
18:00~18:45 Diana Zalar
27
11:00~13:00 Lorger
18:45~19:35 Đuranović - Ispit
28
09:00~10:30 Sastanak Povjerenstva za studijske programe
12:00~13:30 Sastanak - prodekan za nastavu
15:00~16:00 Komisijski ispiti Kukulj
17:00~18:00 Đuranović - Ispit
18:00~19:30 Ispiti Kukulj
29
09:00~10:00 Hrvatska dječja književnost - ispit
10:00~12:00 Predrag Oreški - ispitni rokovi
17:00~19:35 Ispit Suvremene književne teorije u dj. knj. i Hrvatska dječja knjićevnost
30
09:00~10:00 Školski propisi i dokumentacija_ispit
10:05~13:10 Zergollern-Miletić - ispiti
<< Idi na mjesec prije
Idi na ovaj mjesec
Idi na mjesec poslije >>
Vanjski
Unutarnji
Vanjski
Unutarnji
Prikaži dan:
Lip 23
|
Lip 24
|
Lip 25
|
Lip 26
|
Lip 27
|
Lip 28
|
[
Lip 29
]
|
Lip 30
|
Srp 01
|
Srp 02
|
Srp 03
|
Srp 04
|
Srp 05
|
Srp 06
Prikaži tjedan:
Svi 29
|
Lip 05
|
Lip 12
|
Lip 19
|
[
Lip 26
]
|
Srp 03
|
Srp 10
|
Srp 17
|
Srp 24
Prikaži mjesec:
Tra 2023
|
Svi 2023
|
[
Lip 2023
]
|
Srp 2023
|
Kol 2023
|
Ruj 2023
|
Lis 2023
|
Stu 2023
|
Pro 2023