Sustav za predbilježbu prostorija
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Sij
Vel
Ožu
Tra
Svi
Lip
Srp
Kol
Ruj
Lis
Stu
Pro
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
2026
2027
2028
2029
Pomoć
Prostorije
Izvješća
Traži:
Nepoznat korisnik
Lokacije
Čakovec - Mala dvorana
Čakovec - Zgrada 1
Čakovec - Zgrada 2
Petrinja - OŠ D. Tadijanovića
Službena vozila
Zagreb - 01 OŠ Izidor Kršnjavi
Zagreb - 02 OŠ Cvjetno
Zagreb - 03 OŠ D. Trstenjaka
Zagreb - 04 OŠ Trnjanska
Zagreb - 05 OŠ Grigora Viteza
Zagreb - 06 SC Sava
Zagreb - 07 Kinez. dvorana
Zagreb - 08 FRA3 Dubrava
Zagreb - 09 OŠ Julija Klovića
Zagreb - 10 Sveučilište
Zagreb - Doktorski studij
Zagreb - Metodika
Zagreb - Strojarska
Zagreb - Zagrepčanka
Zagreb - Zgrada sindikata
Zagreb - Zoom
Prostorije
UF24-Kino Forum
UF25
UF25A-Pauk
Rujan 2023
Pon
Uto
Sri
Čet
Pet
Sub
Ned
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Listopad 2023
Pon
Uto
Sri
Čet
Pet
Sub
Ned
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Studeni 2023
Pon
Uto
Sri
Čet
Pet
Sub
Ned
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Listopad 2023 - Zagreb - 06 SC Sava - UF24-Kino Forum
<< Idi na mjesec prije
Idi na ovaj mjesec
Idi na mjesec poslije >>
Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja
1
2
08:00~11:20 Rijavec (2. 10.- 6. 11.)
11:40~12:25 Rimac Jurinović
12:35~13:20 Vignjević
13:30~16:05 Kolar Billege / Budinski (2. 10.- 6. 11.)
3
08:00~11:30 Gabelica ( 3. 10.- 24. 10.)
11:40~12:25 Rogošić
12:35~14:15 Horvat
14:25~16:05 Krznar
4
08:00~10:35 Ćaleta ( 4. 10.- 8. 11.)
10:45~12:25 Pavličević Franić
12:35~13:20 Županić Benić
13:30~15:10 Atanasov
15:20~16:05 Huzjak
5
08:00~09:40 Pavin Ivanec
09:50~11:30 Jukopila ( 5. 10.- 16. 11.)
11:40~13:20 Perkov
13:30~15:10 Bačlija Sušić
15:20~17:00 V. Velički ( 5. 10. - 9. 11.)
6
08:00~10:35 Vijtiuk ( 6. 10.- 3. 11.)
10:45~11:30 Gagić Kičinbači
11:40~13:20 Kraljić
13:30~15:10 Rogulj
15:20~17:00 Golik
7
8
9
08:00~11:20 Rijavec (2. 10.- 6. 11.)
11:40~12:25 Rimac Jurinović
12:35~13:20 Vignjević
13:30~16:05 Kolar Billege / Budinski (2. 10.- 6. 11.)
10
08:00~11:30 Gabelica ( 3. 10.- 24. 10.)
11:40~12:25 Rogošić
12:35~14:15 Horvat
14:25~16:05 Krznar
11
08:00~10:35 Ćaleta ( 4. 10.- 8. 11.)
10:45~12:25 Pavličević Franić
12:35~13:20 Županić Benić
13:30~15:10 Atanasov
15:20~16:05 Huzjak
12
08:00~09:40 Pavin Ivanec
09:50~11:30 Jukopila ( 5. 10.- 16. 11.)
11:40~13:20 Perkov
13:30~15:10 Bačlija Sušić
15:20~17:00 V. Velički ( 5. 10. - 9. 11.)
13
08:00~10:35 Vijtiuk ( 6. 10.- 3. 11.)
10:45~11:30 Gagić Kičinbači
11:40~13:20 Kraljić
13:30~15:10 Rogulj
15:20~17:00 Golik
14
15
16
08:00~11:20 Rijavec (2. 10.- 6. 11.)
11:40~12:25 Rimac Jurinović
12:35~13:20 Vignjević
13:30~16:05 Kolar Billege / Budinski (2. 10.- 6. 11.)
17
08:00~11:30 Gabelica ( 3. 10.- 24. 10.)
11:40~12:25 Rogošić
12:35~14:15 Horvat
14:25~16:05 Krznar
18
08:00~10:35 Ćaleta ( 4. 10.- 8. 11.)
10:45~12:25 Pavličević Franić
12:35~13:20 Županić Benić
13:30~15:10 Atanasov
15:20~16:05 Huzjak
19
08:00~09:40 Pavin Ivanec
09:50~11:30 Jukopila ( 5. 10.- 16. 11.)
11:40~13:20 Perkov
13:30~15:10 Bačlija Sušić
15:20~17:00 V. Velički ( 5. 10. - 9. 11.)
20
08:00~10:35 Vijtiuk ( 6. 10.- 3. 11.)
10:45~11:30 Gagić Kičinbači
11:40~13:20 Kraljić
13:30~15:10 Rogulj
15:20~17:00 Golik
21
22
23
08:00~11:20 Rijavec (2. 10.- 6. 11.)
11:40~12:25 Rimac Jurinović
12:35~13:20 Vignjević
13:30~16:05 Kolar Billege / Budinski (2. 10.- 6. 11.)
24
08:00~11:30 Gabelica ( 3. 10.- 24. 10.)
11:40~12:25 Rogošić
12:35~14:15 Horvat
14:25~16:05 Krznar
25
08:00~10:35 Ćaleta ( 4. 10.- 8. 11.)
10:45~12:25 Pavličević Franić
12:35~13:20 Županić Benić
13:30~15:10 Atanasov
15:20~16:05 Huzjak
26
08:00~09:40 Pavin Ivanec
09:50~11:30 Jukopila ( 5. 10.- 16. 11.)
11:40~13:20 Perkov
13:30~15:10 Bačlija Sušić
15:20~17:00 V. Velički ( 5. 10. - 9. 11.)
27
08:00~10:35 Vijtiuk ( 6. 10.- 3. 11.)
10:45~11:30 Gagić Kičinbači
11:40~13:20 Kraljić
13:30~15:10 Rogulj
15:20~17:00 Golik
28
29
30
08:00~11:20 Rijavec (2. 10.- 6. 11.)
11:40~12:25 Rimac Jurinović
12:35~13:20 Vignjević
13:30~16:05 Kolar Billege / Budinski (2. 10.- 6. 11.)
31
08:00~11:30 Kudek Mirošević ( 31. 10.- 12. 12.)
11:40~12:25 Rogošić
12:35~14:15 Horvat
14:25~16:05 Krznar
<< Idi na mjesec prije
Idi na ovaj mjesec
Idi na mjesec poslije >>
Vanjski
Unutarnji
Vanjski
Unutarnji
Prikaži dan:
Lis 21
|
Lis 22
|
Lis 23
|
Lis 24
|
Lis 25
|
Lis 26
|
[
Lis 27
]
|
Lis 28
|
Lis 29
|
Lis 30
|
Lis 31
|
Stu 01
|
Stu 02
|
Stu 03
Prikaži tjedan:
Ruj 25
|
Lis 02
|
Lis 09
|
Lis 16
|
[
Lis 23
]
|
Lis 30
|
Stu 06
|
Stu 13
|
Stu 20
Prikaži mjesec:
Kol 2023
|
Ruj 2023
|
[
Lis 2023
]
|
Stu 2023
|
Pro 2023
|
Sij 2024
|
Vel 2024
|
Ožu 2024
|
Tra 2024