Sustav za predbilježbu prostorija
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Sij
Vel
Ožu
Tra
Svi
Lip
Srp
Kol
Ruj
Lis
Stu
Pro
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
2026
2027
2028
2029
Pomoć
Prostorije
Izvješća
Traži:
Nepoznat korisnik
Lokacije
Čakovec - Mala dvorana
Čakovec - Zgrada 1
Čakovec - Zgrada 2
Petrinja - OŠ D. Tadijanovića
Službena vozila
Zagreb - 01 OŠ Izidor Kršnjavi
Zagreb - 02 OŠ Cvjetno
Zagreb - 03 OŠ D. Trstenjaka
Zagreb - 04 OŠ Trnjanska
Zagreb - 05 OŠ Grigora Viteza
Zagreb - 06 SC Sava
Zagreb - 07 Kinez. dvorana
Zagreb - 08 FRA3 Dubrava
Zagreb - 09 OŠ Julija Klovića
Zagreb - 10 Sveučilište
Zagreb - Doktorski studij
Zagreb - Metodika
Zagreb - Strojarska
Zagreb - Zagrepčanka
Zagreb - Zgrada sindikata
Zagreb - Zoom
Kolovoz 2023
Pon
Uto
Sri
Čet
Pet
Sub
Ned
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Rujan 2023
Pon
Uto
Sri
Čet
Pet
Sub
Ned
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Listopad 2023
Pon
Uto
Sri
Čet
Pet
Sub
Ned
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Rujan 2023 - Zagreb - Zagrepčanka - Vijećnica III kat
<< Idi na mjesec prije
Idi na ovaj mjesec
Idi na mjesec poslije >>
Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja
1
2
3
4
12:30~14:00 Obrana doktorske teme Gajšek
15:00~16:30 Ispit Ljubin Golub
16:30~18:30 obrane završnih radova- Golik, V.Velički i Vignjević
5
15:30~17:00 Komisijski ispiti - Razvojna psihologija
6
7
13:00~13:30 Prof. dr. sc. Velički
14:00~16:00 Ispit (Rovan)
8
10:00~11:00 Knežević_obrana diplomskog
17:00~17:45 PPO upis ocjena
9
10
11
09:00~10:00 Diana Olčar - obrana dipl
10:00~11:00 Olčar_obrana diplomskog rada
12:00~13:30 Ispiti Ljubin Golub
13:30~14:30 Obrana diplomskog-Milković
14:30~15:30 Knežević_sastanak Katedre
12
09:15~13:00 Vrandečić - obrane diplomskih
13:00~14:00 Komisijski ispit Šarić Drnas
13
09:30~11:30 Ispiti - Ana Šenjug Krleža
11:30~12:15 Vrandečić - obrane diplomskih
13:30~15:00 CONTINUEUP
15:00~16:00 Konzultacije (Rovan)
14
09:00~14:00 obrane Velički, Vignjević
15
09:00~10:00 Knežević_ispiti
16
17
18
10:00~11:00 Prevencija zlostavljanja ispit (Ljubin Golub)
11:00~14:00 Dumančič, Brajković web sastanak
14:00~18:00 Obrane diplomskih/završnih-Čekolj
19
10:00~14:00 Diplomski/završni (Višnjić_Jevtić)
14:45~17:00 Komisijski ispiti - Razvojna psihologija
20
09:00~11:05 Ispit Prirodoslovlje 3 i 4
11:05~15:00 Prof. dr. sc. Vlatka Domović
21
10:00~12:00 Projektni sastanak
12:00~14:00 Obrana diplomskog rada i ispit; Horvat Blažinović
14:00~16:00 Ispit (Rovan)
22
10:00~14:00 Obrane diplomskih radova - Jelena Vignjević
23
24
25
10:00~11:00 diplomski Drvodelić
11:00~12:00 Obrana diplomskog rada/ Filipan-Žignić
12:30~14:30 Obrane diplomskih / Letina
14:30~15:15 Diplomski
15:15~16:45 Cergol - ispit
26
08:45~09:30 Obrana diplomskoga rada - Bačlija Sušić Blaženka
15:00~17:00 Obrane diplomskih Ljubin Golub
27
08:30~09:15 Ispit Prirodoslovlje
09:15~09:45 Ispiti PPO
09:45~11:10 Obrane diplomskih radova
11:30~12:30 Obrana diplomskog rada; Horvat Blažinović
12:40~14:00 obrane diplomskih radova - Atanasov Piljek
14:00~16:00 Sastanak - Katedra za psihologiju
28
08:30~10:00 Obrane diplomskih radova Petričević
10:00~12:00 Obrane diplomskih radova Šarić Drnas
12:00~13:30 Obrane diplomskih radova - Jelena Vignjević
13:35~16:30 obrane diplomskih Golik, Rogulj, Vignjević
16:30~17:30 Ispiti, dekanmski rok Golik
29
09:00~11:30 Prodekanica Rajić
11:30~13:00 ERASMUS
30
<< Idi na mjesec prije
Idi na ovaj mjesec
Idi na mjesec poslije >>
Vanjski
Unutarnji
Vanjski
Unutarnji
Prikaži dan:
Ruj 13
|
Ruj 14
|
Ruj 15
|
Ruj 16
|
Ruj 17
|
Ruj 18
|
[
Ruj 19
]
|
Ruj 20
|
Ruj 21
|
Ruj 22
|
Ruj 23
|
Ruj 24
|
Ruj 25
|
Ruj 26
Prikaži tjedan:
Kol 21
|
Kol 28
|
Ruj 04
|
Ruj 11
|
[
Ruj 18
]
|
Ruj 25
|
Lis 02
|
Lis 09
|
Lis 16
Prikaži mjesec:
Srp 2023
|
Kol 2023
|
[
Ruj 2023
]
|
Lis 2023
|
Stu 2023
|
Pro 2023
|
Sij 2024
|
Vel 2024
|
Ožu 2024