Sustav za predbilježbu prostorija
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Sij
Vel
Ožu
Tra
Svi
Lip
Srp
Kol
Ruj
Lis
Stu
Pro
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
2026
2027
2028
2029
Pomoć
Prostorije
Izvješća
Traži:
Nepoznat korisnik
Lokacije
Čakovec - Mala dvorana
Čakovec - Zgrada 1
Čakovec - Zgrada 2
Petrinja - OŠ D. Tadijanovića
Službena vozila
Zagreb - 01 OŠ Izidor Kršnjavi
Zagreb - 02 OŠ Cvjetno
Zagreb - 03 OŠ D. Trstenjaka
Zagreb - 04 OŠ Trnjanska
Zagreb - 05 OŠ Grigora Viteza
Zagreb - 06 SC Sava
Zagreb - 07 Kinez. dvorana
Zagreb - 08 FRA3 Dubrava
Zagreb - 09 OŠ Julija Klovića
Zagreb - 10 Sveučilište
Zagreb - Doktorski studij
Zagreb - Metodika
Zagreb - Strojarska
Zagreb - Zagrepčanka
Zagreb - Zgrada sindikata
Zagreb - Zoom
Listopad 2023
Pon
Uto
Sri
Čet
Pet
Sub
Ned
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Studeni 2023
Pon
Uto
Sri
Čet
Pet
Sub
Ned
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Prosinac 2023
Pon
Uto
Sri
Čet
Pet
Sub
Ned
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Studeni 2023 - Zagreb - 07 Kinez. dvorana - UF26
<< Idi na mjesec prije
Idi na ovaj mjesec
Idi na mjesec poslije >>
Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja
1
08:00~11:30 Šenjug Krleža (4. 10.- 24. 1.)
11:40~13:20 Marušić
13:30~15:10 Golik
15:20~18:50 Brčić
19:00~19:45 Večerić
2
08:00~11:30 Cergol ( 5. 10.- 18. 1.)
12:35~14:15 Valjak Čunko
14:25~15:10 Vrbanec
15:20~16:05 Građa računala
16:15~17:00 Bačlija Sušić
17:10~18:50 Zergollern Miletić
3
08:00~11:30 Drvodelić
11:40~15:10 Cergol (6. 10. - 17. 11.)
15:20~19:45 Zergollern Miletić
4
5
6
08:00~11:00 Pažur (2. 10. - 27. 11.)
11:50~13:30 Karabin
13:30~17:00 Rajić (2. 10. - 13. 11.)
17:10~18:50 Mikulec
7
08:00~12:25 Pavin Ivanec
12:35~13:20 Petrač
13:30~15:10 Olčar
15:20~19:45 Malenica
19:45~====> Vrandečić - Glazbena scena
8
08:00~11:30 Šenjug Krleža (4. 10.- 24. 1.)
11:40~13:20 Marušić
13:30~15:10 Golik
15:20~18:50 Brčić
19:00~19:45 Večerić
9
08:00~11:30 Cergol ( 5. 10.- 18. 1.)
12:35~14:15 Valjak Čunko
14:25~15:10 Vrbanec
15:20~16:05 Građa računala
16:15~17:00 Bačlija Sušić
17:10~18:50 Zergollern Miletić
10
08:00~11:30 Drvodelić
11:40~15:10 Cergol (6. 10. - 17. 11.)
15:20~19:45 Zergollern Miletić
11
12
13
08:00~11:00 Pažur (2. 10. - 27. 11.)
11:50~13:30 Karabin
13:30~17:00 Rajić (2. 10. - 13. 11.)
17:10~18:50 Mikulec
19:00~20:00 Pavin Ivanec
14
08:00~12:25 Pavin Ivanec
12:35~13:20 Petrač
13:30~15:10 Olčar
15:20~19:45 Malenica
19:45~====> Vrandečić - Glazbena scena
15
08:00~11:30 Šenjug Krleža (4. 10.- 24. 1.)
11:40~13:20 Marušić
13:30~15:10 Golik
15:20~18:50 Brčić
19:00~19:45 Večerić
16
08:00~11:30 Cergol ( 5. 10.- 18. 1.)
11:30~12:15 Klasnić - ispit
12:35~14:15 Valjak Čunko
14:25~15:10 Vrbanec
15:20~16:05 Građa računala
16:15~17:00 Bačlija Sušić
17:10~18:50 Zergollern Miletić
17
08:00~11:30 Drvodelić
11:40~15:10 Cergol (6. 10. - 17. 11.)
15:20~19:45 Zergollern Miletić
18
19
20
08:00~11:00 Pažur (2. 10. - 27. 11.)
11:50~13:30 Karabin
13:30~17:00 Vidić (20. 11. - 18. 12.)
17:10~18:50 Mikulec
21
08:00~12:25 Pavin Ivanec
12:35~13:20 Petrač
13:30~15:10 Olčar
15:20~19:45 Malenica
19:45~====> Vrandečić - Glazbena scena
22
08:00~11:30 Šenjug Krleža (4. 10.- 24. 1.)
11:40~13:20 Marušić
13:30~15:10 Golik
15:20~18:50 Brčić
19:00~19:45 Večerić
23
08:00~11:30 Cergol ( 5. 10.- 18. 1.)
12:35~14:15 Valjak Čunko
14:25~15:10 Vrbanec
15:20~16:05 Građa računala
16:15~17:00 Bačlija Sušić
17:10~18:50 Zergollern Miletić
24
08:00~11:30 Drvodelić
11:40~15:10 Valjak Čunko ( 24. 11.- 26. 1.)
15:20~19:45 Zergollern Miletić
25
26
27
08:00~11:00 Pažur (2. 10. - 27. 11.)
11:50~13:30 Karabin
13:30~17:00 Vidić (20. 11. - 18. 12.)
17:10~18:50 Mikulec
28
08:00~12:25 Pavin Ivanec
12:35~13:20 Petrač
13:30~15:10 Olčar
15:20~19:45 Malenica
19:45~====> Vrandečić - Glazbena scena
29
08:00~11:30 Šenjug Krleža (4. 10.- 24. 1.)
11:40~13:20 Marušić
13:30~15:10 Golik
15:20~18:50 Brčić
19:00~19:45 Večerić
30
08:00~11:30 Cergol ( 5. 10.- 18. 1.)
12:35~14:15 Valjak Čunko
14:25~15:10 Vrbanec
15:20~16:05 Građa računala
16:15~17:00 Bačlija Sušić
17:10~18:50 Zergollern Miletić
<< Idi na mjesec prije
Idi na ovaj mjesec
Idi na mjesec poslije >>
Vanjski
Unutarnji
Vanjski
Unutarnji
Prikaži dan:
Stu 13
|
Stu 14
|
Stu 15
|
Stu 16
|
Stu 17
|
Stu 18
|
[
Stu 19
]
|
Stu 20
|
Stu 21
|
Stu 22
|
Stu 23
|
Stu 24
|
Stu 25
|
Stu 26
Prikaži tjedan:
Lis 16
|
Lis 23
|
Lis 30
|
Stu 06
|
[
Stu 13
]
|
Stu 20
|
Stu 27
|
Pro 04
|
Pro 11
Prikaži mjesec:
Ruj 2023
|
Lis 2023
|
[
Stu 2023
]
|
Pro 2023
|
Sij 2024
|
Vel 2024
|
Ožu 2024
|
Tra 2024
|
Svi 2024