Sustav za predbilježbu prostorija
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Sij
Vel
Ožu
Tra
Svi
Lip
Srp
Kol
Ruj
Lis
Stu
Pro
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
2026
2027
2028
2029
Pomoć
Prostorije
Izvješća
Traži:
Nepoznat korisnik
Lokacije
Čakovec - Mala dvorana
Čakovec - Zgrada 1
Čakovec - Zgrada 2
Petrinja - OŠ D. Tadijanovića
Službena vozila
Zagreb - 01 OŠ Izidor Kršnjavi
Zagreb - 02 OŠ Cvjetno
Zagreb - 03 OŠ D. Trstenjaka
Zagreb - 04 OŠ Trnjanska
Zagreb - 05 OŠ Grigora Viteza
Zagreb - 06 SC Sava
Zagreb - 07 Kinez. dvorana
Zagreb - 08 FRA3 Dubrava
Zagreb - 09 OŠ Julija Klovića
Zagreb - 10 Sveučilište
Zagreb - Doktorski studij
Zagreb - Metodika
Zagreb - Strojarska
Zagreb - Zagrepčanka
Zagreb - Zgrada sindikata
Zagreb - Zoom
Ožujak 2024
Pon
Uto
Sri
Čet
Pet
Sub
Ned
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Travanj 2024
Pon
Uto
Sri
Čet
Pet
Sub
Ned
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Svibanj 2024
Pon
Uto
Sri
Čet
Pet
Sub
Ned
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Travanj 2024 - Zagreb - 08 FRA3 Dubrava - UF27
<< Idi na mjesec prije
Idi na ovaj mjesec
Idi na mjesec poslije >>
Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja
1
08:00~10:35 Mičija Palić (4. 3. - 8. 4.)
11:40~13:20 Prskalo, Jenko Miholić (4. 3. - 15. 4.)
13:30~15:50 Prskalo (4. 3. - 1. 4.)
2
08:00~09:40 Varović Čekolj
09:50~11:30 Šarić Drnas
11:40~14:15 Zalar (5. 3. - 2. 4.)
3
08:00~10:35 Rogulj (6. 3. - 24. 4.)
10:45~14:15 Valjak Čunko (6. 3. - ¸17. 4.)
14:30~16:00 Rogošić (13.3. do 12.6.)
4
08:00~11:30 Gazdić Alerić (7. 3. - 18. 4.)
11:40~13:20 Gazdić Alerić (7. 3. - 18. 4.)
15:20~16:05 Kraljić
5
08:00~09:40 Knežević
11:40~16:00 Nox (5. 4. - 26. 4.)
6
7
8
08:00~10:35 Mičija Palić (4. 3. - 8. 4.)
11:40~13:20 Prskalo, Jenko Miholić (4. 3. - 15. 4.)
13:30~15:50 Opić (8. 4. - 6. 5.)
9
08:00~09:40 Varović Čekolj
09:50~11:30 Šarić Drnas
11:40~16:00 Jurčević Lozančić (9. 4. - 7. 5.)
10
08:00~10:35 Rogulj (6. 3. - 24. 4.)
10:45~14:15 Valjak Čunko (6. 3. - ¸17. 4.)
14:30~16:00 Rogošić (13.3. do 12.6.)
11
08:00~11:30 Gazdić Alerić (7. 3. - 18. 4.)
11:40~13:20 Gazdić Alerić (7. 3. - 18. 4.)
15:20~16:05 Kraljić
12
08:00~09:40 Knežević
11:40~16:00 Nox (5. 4. - 26. 4.)
13
14
15
08:00~10:35 Prskalo (15. 4. - 10. 6.)
10:45~11:30 Rogošić
11:40~13:20 Prskalo, Jenko Miholić (4. 3. - 15. 4.)
13:30~15:50 Opić (8. 4. - 6. 5.)
16
08:00~09:40 Varović Čekolj
09:50~11:30 Šarić Drnas
11:40~16:00 Jurčević Lozančić (9. 4. - 7. 5.)
17:00~17:45 Ispit-Sharairi
17
08:00~10:35 Rogulj (6. 3. - 24. 4.)
10:45~14:15 Valjak Čunko (6. 3. - ¸17. 4.)
14:30~16:00 Rogošić (13.3. do 12.6.)
18
08:00~11:30 Gazdić Alerić (7. 3. - 18. 4.)
11:40~13:20 Gazdić Alerić (7. 3. - 18. 4.)
13:30~14:30 Ispit - FFEJ
15:20~16:05 Kraljić
19
08:00~09:40 Knežević
11:40~16:00 Nox (5. 4. - 26. 4.)
20
21
22
08:00~10:35 Prskalo (15. 4. - 10. 6.)
13:30~15:50 Opić (8. 4. - 6. 5.)
23
08:00~09:40 Varović Čekolj
09:50~11:30 Šarić Drnas
11:40~16:00 Jurčević Lozančić (9. 4. - 7. 5.)
24
08:00~10:35 Rogulj (6. 3. - 24. 4.)
14:30~16:00 Rogošić (13.3. do 12.6.)
25
15:20~16:05 Kraljić
26
08:00~09:40 Knežević
11:40~16:00 Nox (5. 4. - 26. 4.)
27
28
29
08:00~10:35 Prskalo (15. 4. - 10. 6.)
13:30~15:50 Opić (8. 4. - 6. 5.)
30
08:00~09:40 Varović Čekolj
09:50~11:30 Šarić Drnas
11:40~16:00 Jurčević Lozančić (9. 4. - 7. 5.)
<< Idi na mjesec prije
Idi na ovaj mjesec
Idi na mjesec poslije >>
Vanjski
Unutarnji
Vanjski
Unutarnji
Prikaži dan:
Tra 18
|
Tra 19
|
Tra 20
|
Tra 21
|
Tra 22
|
Tra 23
|
[
Tra 24
]
|
Tra 25
|
Tra 26
|
Tra 27
|
Tra 28
|
Tra 29
|
Tra 30
|
Svi 01
Prikaži tjedan:
Ožu 25
|
Tra 01
|
Tra 08
|
Tra 15
|
[
Tra 22
]
|
Tra 29
|
Svi 06
|
Svi 13
|
Svi 20
Prikaži mjesec:
Vel 2024
|
Ožu 2024
|
[
Tra 2024
]
|
Svi 2024
|
Lip 2024
|
Srp 2024
|
Kol 2024
|
Ruj 2024
|
Lis 2024